Bu beyan https://toptanilan.com/ gizlilik politikasını içerir. https://toptanilan.com/ web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

https://toptanilan.com/ üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi https://toptanilan.com/ ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler üyelik ve satış sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, https://toptanilan.com/, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

https://toptanilan.com/ üyesi olduğunuz veya üyeliksiz alışveriş yaptığınız andan itibaren haftalık bilgilendirme bültenleri e-posta adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu bülten gönderiminde değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-postaların içeriği, satışını yaptığımız markalar ile ilgili olarak yapılacak tüm kampanyalar, indirim fırsatları, ürün, müşteri memnuniyetinin tespiti amacıyla gönderilecek bültenler ve bilgilendirmelerden oluşmaktadır. Sitemizden alışveriş yaparak veya ürünler hakkında beni ara bilgi formunu doldurarak veya şirket e-posta adreslerimizden bilgi talebinde bulunduğunuzda size e-bülten, e-posta, telefon ve SMS aracılığıyla ulaşmamızı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 Bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

-Seminerlere kesin kayıt yaptıran kullanıcıların iptal hakkı HÜSEYİNCAN AYDIN SAYBA GRUP insiyatifine bağlıdır.

-Akansel Eğitim Danışmanlık seminer tarihinden 15 gün öncesine kadar seminer yeri, saati, konuşmacıları, konuları alanlarında değişiklik yapabilir.

-Kesin kayıt yaptıran katılımcının seminere gelmemesinden HÜSEYİNCAN AYDIN SAYBA GRUP sorumlu değildir. Seminere gelmeye katılımcıya para iadesi yapılmaz. Belge gönderilmez.

-Ön kayıt yaptıran katılımcılara düzenli olarak ödeme bildirimleri gönderilir. Ödeme bildirimleri almak istemiyorsanız belirli zamanlarda gelen SMS e cevap vererek kaydınızı sildirebilirsiniz.

-Hüseyincan Aydın Sayba Grup sonraki seminerlerini duyurmak amacıyla daha önce almış olduğu dataya dayalı olarak size sms gönderebilir.